SEFA spol. s r. o.

Společnost SEFA byla založena v roce 1994. Firma se od svého vzniku zabývá dodávkou a montáží garážových a průmyslových vrat, bran, pohonů, parkovacích závor, předokenních rolet, markýz a bezpečnostních mříží certifikovaných NBÚ.

Během uplynulých deseti let se společnost SEFA vypracovala v silného kvalitního dodavatele vratové a bránové techniky, a to nejen v regionu, ale zároveň se zařadila mezi největší autorizované prodejce značek CAME, CAIS, KRUŽÍK, SOMFY a HÖRMANN v rámci celé České republiky.

Od svého vzniku v roce 1994 jsme úspěšně dodali několik tisíc zakázek, a to jak do privátního, tak do podnikatelského sektoru. V posledních třech letech realizujeme zhruba 350 až 400 zakázek ročně. Ke každému se snažíme přistupovat profesionálně a s co největší precizností.

Velký význam v aktivitách naší firmy má servisní činnost, stejně jako velkoobchodní dodávky, zejména komponentů CAIS a bránových pohonů CAME, které ve velké míře odebírají zámečnické a montážní firmy. Stále se snažíme zlepšovat a zdokonalovat naše služby tak, aby i nadále platilo:


"SEFA - spolehlivý partner pro komfort a bezpečí"

OZNAMUJEME všem našim zákazníkům a obchodním partnerům,
že firma SEFA spol. s r.o. změnila sídlo firmy a přestěhovala se do nového centra garážové a vratové techniky (ul. ŽERNOSECKÁ 2225, Litoměřice). Projekt vybudování nového obchodně - administrativního areálu firmy SEFA spol. s r.o. Litoměřice, je spolufinancován s přispěním EU z prostředků strukturálního fondu ERDF a Ústeckým krajem v rámci SROP.

 

Dokumenty

Osvědčení 2006
Osvědčení 2006
Certifikát ISO
Certifikát ISO
Obchodní zastoupení
Obchodní zastoupení
Osvědčení 2008
Osvědčení 2008
Obchodní zastoupení
Obchodní zastoupení

Společnost SEFA byla založena v roce 1994. Firma se od svého vzniku zabývá dodávkou a montáží garážových vrat a průmyslových vrat, bran, pohonů, parkovacích závor, předokenních rolet, markýz a bezpečnostních mříží certifikovaných NBÚ.